Dołącz do nas!

Zawsze szukamy ludzi pełnych pasji i kreatywności

JAVASCRIPT DEVELOPER

lokalizacja: Gdańsk

NASZE ZASADY

  • Stawiamy na jakość pracy, nie ilość
  • Stosujemy sprytne podejście do rozwiązywania problemów każdego dnia
  • Przywiązujemy uwagę do rozwoju osobistego
  • Czytamy książki, co najmniej 20 minut dziennie
  • Nie stoimy w miejscu! Rozwijamy umiejętności i poszerzamy wiedzę

WYMAGANIA

  • Znajomości JavaScript, HTML5 i CSS3.

Mile widziane:

  • umiejętość pracy na systemie Linux,
  • znajomość git'a,
  • znajomość Vue.js oraz Node.js.

OBOWIĄZKI

Pracując w naszym zespole zajmować się będziesz:
  • tworzeniem nowych aplikacji internetowych w modelu SaaS
  • rozwojem istniejących aplikacji

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie rozwijanymi przez nas projektami.

OFERUJEMY

  • Uczestnictwo w tworzeniu i dostarczaniu nowatorskich usług internetowych
  • Pracę w młodym, zaangażowanym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Możliwość pracy przy rozbudowanych projektach informatycznych
  • Istnieje możliwość douczenia poprzez odbycie stażu lub praktyki

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm."."

Wyślij swoje CV na praca@ansta.pl

DLACZEGO
WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Doceniamy twórczych ludzi pełnych pasji.

Bardziej niż doświadczenie liczy się nastawienie do pracy oraz to kim możesz zostać.

Realizując ciekawe projekty w naszej firmie zdobędziesz doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.

Przyjazna i otwarta atmosfera wspierająca kreatywność i poszukiwanie ciekawych rozwiązań.